Slide 2

Zasady współpracy wszystko co musisz wiedzieć

KROK 1 – przygotowanie do wizyty 

Przed pierwszą konsultacją należy wypełnić dzienniczek dietetyczny i zabrać go ze sobą na pierwsze spotkanie w Poradni wraz z aktualnymi wynikami badań lekarskich i spisem zażywanych leków i suplementów

KROK 2 – konsultacja dietetyczna z pomiarami antropometrycznymi i analizą składu ciała 

Dietetyk przeprowadza szczegółowy wywiad żywieniowo – medyczny z Pacjentem oraz dokonuje pomiarów ciała i analizy na specjalistycznym urządzeniu medycznym marki Tanita.

KROK 3 – opracowywanie indywidualnego planu żywieniowego 

Proces tworzenia zbilansowanego, dopasowanego do potrzeb organizmu jadłospisu trwa ok 3-4 dni. Dietetyk oszacowuje kaloryczność, poziom makroskładników diety, uwzględnia stan zdrowia, historię żywieniową, preferencje kulinarne i szereg innych czynników, aby ułożony plan żywieniowy był racjonalny i skuteczny

KROK 4 – monitorowanie procesu zmiany nawyków żywieniowych 

Wspólnie z Pacjentem omawiane są zarówno osiągnięcia jak i „potknięcia” w procesie zmiany nawyków żywieniowych, dokonywane są bieżące analizy parametrów składu ciała, razem pracujemy nad motywacją, by osiągać wyznaczone cele.

Zadzwoń, aby umówić się na wizytę

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.