Dieta w Twoim idealnym rozmiarze

Odżywianie to część naszego życia, w związku z tym powinno dostarczać nie tylko ważnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach, ale i przyjemności. Stan naszego zdrowia uzależniony jest od sposobu odżywiania. Wybór właściwych produktów w codziennej diecie ma ogromne znaczenie dla zapewnienia zdrowia, energii życiowej.

mgr inż. Beata Mastalerczyk

Dietetyk, psychodietetyk 

Właścicielka Poradni Dietetycznej DIETOLINIA.

Absolwentka kierunku Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, studiów podyplomowych  z zakresu „Menadżer jakości produktów spożywczych i żywienia człowieka” na Uniwersytecie  Rzeszowskim w Rzeszowie i „Psychodietetyki”  na WSNS w Lublinie.

Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje z zakresu dietetyki, uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach żywieniowych, a także czytając prasę naukową.

Autorka wielu opracowań o tematyce żywieniowej w prasie, a także częsty gość lokalnych stacji radiowych.

Doświadczenie zawodowe zdobyła już podczas praktyk studenckich w Krakowie oraz kilkuletniej pracy w centrum dietetycznym w Rzeszowie, gdzie pomagała wielu pacjentom osiągnąć sukces w odchudzaniu jak i w powrocie do równowagi zdrowotnej. 

Przygotowuje indywidualne diety dla osób z nadwagą i otyłością, schorzeniami dietozależnymi m.in. cukrzycą, chorobami układu krążenia, układu pokarmowego itp. oraz dla kobiet w ciąży, karmiących, sportowców. 

Dzięki zdobytej wiedzy z psychodietetyki i żywienia człowieka uczy pacjenta jak osiągnąć zamierzony cel. Nie tylko pomaga zmieniać nawyki żywieniowe i redukować zbędne kilogramy, ale motywuje i udziela wsparcia, poprzez edukację i rozpoznanie przyczyn problemu związanego z niewłaściwym odżywianiem się.

Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie wkładane w pracę z pacjentem sprawia, że układane diety są skuteczne, dopasowane do trybu życia i preferencji smakowych każdego pacjenta.

Prywatnie szczęśliwa mama lubiąca aktywnie wypoczywać i eksperymentować w kuchni, miłośniczka kuchni śródziemnomorskiej.


DYPLOMY I CERTYFIKATY
GALERIA

 


 

mgr inż. Edyta Madej

mgr inż. Edyta Madej Dietetyk w Poradni Dietetycznej Dietolinia w Stalowej Woli.

Absolwentka kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz studiów podyplomowych Żywność, Gastronomia i Dietetyka.

Żywienie jest jej pasją odkąd została mamą. Będąc w ciąży zaczęła zgłębiać wpływ odżywiania kobiet na rozwój płodu, a następnie na jakość pokarmu u matek karmiących.  Kultywuje aktywny tryb życia, dlatego pasjonuje ją także żywienie sportowców. W pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta – jego zdrowie, właściwa kondycja fizyczna i psychiczna organizmu są dla niej priorytetem. W praktyce stosuje zasadę małych kroków, gdyż dzięki nim pacjent jest w stanie osiągnąć największy sukces. Na bieżąco śledzi dynamiczny rozwój branży, czytając prasę naukową oraz poszerzając swoją wiedzę żywieniową na konferencjach i szkoleniach.
Konstruuje plany żywieniowe na podstawie wnikliwego wywiadu z pacjentem i analizy składu ciała i pomaga wprowadzać je w życie.


DYPLOMY I CERTYFIKATY

 

Godziny pracy Poradni

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek: 14.00 - 17.00

piątek:  nieczynne


Rejestracja telefoniczna pod nr 732 923 718 w godzinach pracy Poradni.

 

Go to top