Dieta w Twoim idealnym rozmiarze

Odżywianie to część naszego życia, w związku z tym powinno dostarczać nie tylko ważnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach, ale i przyjemności. Stan naszego zdrowia uzależniony jest od sposobu odżywiania. Wybór właściwych produktów w codziennej diecie ma ogromne znaczenie dla zapewnienia zdrowia, energii życiowej.

mgr inż. Beata Mastalerczyk

Dietetyk, psychodietetyk 

Właścicielka Poradni Dietetycznej DIETOLINIA. 

Jestem absolwentką kierunku Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, studiów podyplomowych  z zakresu „Menadżer jakości produktów spożywczych i żywienia człowieka” na Uniwersytecie  Rzeszowskim w Rzeszowie i „Psychodietetyki”  na WSNS w Lublinie.

Posiadam ponad 10 - letnie doświadczenie zawodowe. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje z zakresu dietetyki, uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach żywieniowych, a także czytając prasę naukową.

Jestem autorką wielu opracowań o tematyce żywieniowej w prasie, a także bywam gościem lokalnych stacji radiowych.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam już podczas praktyk studenckich w Krakowie oraz kilkuletniej pracy w centrum dietetycznym w Rzeszowie, gdzie pomagałam wielu pacjentom osiągnąć sukces w odchudzaniu jak i w powrocie do równowagi zdrowotnej. 

Przygotowuję indywidualne diety dla osób z nadwagą i otyłością, schorzeniami dietozależnymi m.in. cukrzycą, chorobami układu krążenia, układu pokarmowego itp. oraz dla kobiet w ciąży, karmiących, sportowców. 

Dzięki zdobytej wiedzy z psychodietetyki i żywienia człowieka uczę pacjenta jak osiągnąć zamierzony cel. Nie tylko pomagam zmieniać nawyki żywieniowe i redukować zbędne kilogramy, ale motywuję i udzielam wsparcia, poprzez edukację i rozpoznanie przyczyn problemu związanego z niewłaściwym odżywianiem się.

Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie wkładane w pracę z pacjentem sprawia, że układane przeze mnie diety są skuteczne, dopasowane do trybu życia i preferencji smakowych każdego pacjenta.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą lubiąca aktywnie wypoczywać i eksperymentować w kuchni.


DYPLOMY I CERTYFIKATY
GALERIA

 

Go to top
PORADNIA DIETETYCZNA DIETOLINIA PRZYJAZNA DZIECIOM     ZAPRASZAM!