Dieta w Twoim idealnym rozmiarze

Odżywianie to część naszego życia, w związku z tym powinno dostarczać nie tylko ważnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach, ale i przyjemności. Stan naszego zdrowia uzależniony jest od sposobu odżywiania. Wybór właściwych produktów w codziennej diecie ma ogromne znaczenie dla zapewnienia zdrowia, energii życiowej.

 PŁATNOŚCI NALEŻY DOKONYWAĆ Z GÓRY - GOTÓWKĄ W GABINECIE LUB PRZELEWEM - PRZEDPŁATA PRZED WIZYTĄ.

               PLAN ODCHUDZAJĄCY obejmuje:

 • konsultacja dietetyczna – 80 zł

obejmuje wywiad żywieniowy, omówienie dotychczasowych nawyków żywieniowych, pomiary antropometryczne profesjonalną aparaturą marki Tanita oraz ustalenia szczegółów, dotyczących planu żywieniowego i wspólnej pracy. Wizyta trwa ok. 60 minut.

 • opracowanie indywidualnego jadłospisu redukcyjnego na 14 dni – 170 zł

obejmuje przygotowanie 14-dniowego jadłospisu i autorskiego poradnika żywieniowego z przepisami i zaleceniami. Jadłospis można odebrać w ciągu 2-3 dni roboczych od pierwszego spotkania bądź może być wysłany e-mailem lub Pocztą Polską.

 • wizyta kontrolna – 50 zł

obejmuje pomiary antropometryczne ciała analizatorem Tanita, edukację żywieniową, wskazówki dotyczące realizowania planu żywieniowego, omawianie osiągnięć, analizowanie problemów. Wizyta trwa ok.30 minut.

W oparciu o wywiad żywieniowy i analizę składu ciała dietetyk ustala długość trwania planu odchudzającego (ilość jadłospisów 2 tygodniowych i wizyt kontrolnych) w zależności od m.in: ilości kilogramów do zrzucenia, tempa chudnięcia itp. Praca z Pacjentem nie kończy się na jednym spotkaniu. Cyklicznie, co 2 tygodnie dietetyk przygotowuje jadłospisy redukcyjne, dostosowując je do aktualnych potrzeb organizmu, urozmaicając składniki odżywcze tak, aby efekt redukcji tkanki tłuszczowej i zmiany nawyków żywieniowych przebiegał prawidłowo. Wizyty kontrolne, które również odbywają się co 2 tygodnie pozwalają monitorować zmiany w parametrach organizmu, by jak najlepiej dopasowywać jadłospisy. Na wizytach kontrolnych dietetyk udziela także Pacjentowi wskazówek, dotyczących realizacji planu żywieniowego, omawia osiągnięcia, analizuje problemy, edukuje, a przede wszystkim motywuje do wytrwałej pracy nad sposobem odżywiania.

 

PLAN MODELOWY obejmuje:

 • konsultacja dietetyczna – 80 zł

 obejmuje wywiad żywieniowy, omówienie dotychczasowych nawyków żywieniowych, pomiary antropometryczne profesjonalną aparaturą marki Tanita oraz ustalenia szczegółów, dotyczących planu żywieniowego i wspólnej pracy. Wizyta trwa ok. 60 minut.

 • dieta modelowa – 250 zł

w schorzeniach, dla kobiet w ciąży, karmiących, sportowców, racjonalna itp. Obejmuje przygotowanie 14-dniowego, indywidualnego jadłospisu, autorskiego poradnika żywieniowego z przepisami i zaleceniami. Jadłospis można odebrać w ciągu 3 dni roboczych od pierwszego spotkania bądź może być wysłany e-mailem lub Pocztą Polską.

 • wizyta kontrolna – 50 zł

obejmuje pomiary antropometryczne ciała analizatorem Tanita, edukację żywieniową, wskazówki dotyczące realizowania planu żywieniowego, omawianie osiągnięć, analizowanie problemów. Wizyta trwa ok.30 minut.

 

PLAN ON-LINE REDUKCYJNY: 

 • dieta redukcyjna on-line - 200 zł 

obejmuje przygotowanie 14-dniowego jadłospisu i autorskiego poradnika żywieniowego z przepisami i zaleceniami (po wcześniejszym wypełnieniu wywiadu i dzienniczka żywieniowego). Jadłospis wysłany jest e-mailem. Dietetyk pozostaje z pacjentem w stałym kontakcie e-mailowym lub telefonicznym.

Jak skorzystać ?

Należy wysłać e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktować się telefonicznie z nr 732 923 718 w celu przedstawienia obecnej sytuacji zdrowotnej, problemu. Na podany adres mailowy zostanie przesłana wiadomość z danymi konta, na które należy dokonać opłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty przesłany zostanie  formularz wraz z dzienniczkiem żywieniowym, które należy sumiennie i dokładnie wypełnić. Będą one podstawą do przygotowania indywidualnego, prawidłowo dopasowanego jadłospisu. Po odesłaniu wypełnionego formularza z dzienniczkiem w ciągu 2-3 dni otrzymają Państwo wiadomość z przygotowanym jadłospisem wraz  z poradnikiem żywieniowym. W celu monitorowania efektów kontakt e-mailowy będzie odbywał się w odstępie 2-tygodniowym. Długość trwania planu żywieniowego zostanie ustalona po pierwszej konsultacji zaś jadłospisy będą opracowywane na bieżąco, dostosowywane do aktualnych potrzeb organizmu i wysyłane w odstępie 2 tygodniowym.

               DODATKOWA OFERTA:

 • analiza składu ciała wraz z omówieniem – 50 zł
 • prelekcje i edukacja żywieniowa – według indywidualnych ustaleń
 • pakiety rabatowe dla osób potrzebujących dłuższej opieki dietetyka (płatne z góry)

pakiet S –  690 zł (konsultacja dietetyczna + 3 jadłospisy 14-dniowe + 3 wizyty kontrolne), oszczędzasz 50 zł

pakiet M –  1080 zł (konsultacja dietetyczna + 5 jadłospisów 14-dniowych + 5 wizyt kontrolnych), oszczędzasz 100 zł.

 • pakiety dla dwojga - 50% zniżki na plan żywieniowy (jadłospisy + wizyty kontrolne) dla osób, prowadzących wspólną kuchnię. Zniżkę otrzymuje jedna z osób, będąca na krótszym planie żywieniowym.
 • KARTA STAŁEGO KLIENTA - program lojalnościowy, obejmujący minimum 9 wizyt wraz z jadłospisami - 9 wizyta wraz z jadłospisem gratis.

 

Go to top
PORADNIA DIETETYCZNA DIETOLINIA PRZYJAZNA DZIECIOM     ZAPRASZAM!