Dieta w Twoim idealnym rozmiarze

Odżywianie to część naszego życia, w związku z tym powinno dostarczać nie tylko ważnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach, ale i przyjemności. Stan naszego zdrowia uzależniony jest od sposobu odżywiania. Wybór właściwych produktów w codziennej diecie ma ogromne znaczenie dla zapewnienia zdrowia, energii życiowej.

Racjonalne odżywianie to krok w stronę zdrowego trybu życia. Zapewnia nie tylko prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dobre samopoczucie i uzyskanie należnej masy ciała, ale również pomaga w prewencji wielu schorzeń dietozależnych lub niweluje związane z nimi dolegliwości.

Poradnia Dietetyczna Dietolinia została stworzona z myślą o osobach, które pragną odżywiać się racjonalnie i poszukują fachowej, rzetelnej i indywidualnej pomocy w rozwiązywaniu swoich problemów żywieniowych. Misją poradni jest wypracowanie z pacjentem prawidłowych nawyków żywieniowych, które pozwolą osiągnąć wyznaczone cele oraz utrzymać zdobyte efekty. Przekonaj się, że menu dietetyczne jest smaczne, różnorodne, proste w przygotowaniu, a co najważniejsze dobrane na miarę Twoich potrzeb!

 

Godziny pracy Poradni

Obecnie - zapisy i prowadzenie Pacjentów tylko online.
Szczegóły w zakładce Cennik plan online lub pod nr telefonu 732 923 718

 

 

Go to top
Obecnie - zapisy i prowadzenie Pacjentów tylko online. Szczegóły w zakładce Cennik plan online lub pod nr telefonu 732 923 718     Przejdź